PRODUCTION EXCELLENCE - optymalizacja i doskonalenie procesów
12 marca 2019 - 14 marca 2019 (3 dni)
Poznań

PRODUCTION EXCELLENCE - optymalizacja i doskonalenie procesów

Szanowni Państwo,

Za nami bardzo udane masterclass „Production Excellence”, które odbyło się w Tarnowie Podgórnym w dniach 12-13-14 marca 2019r.

Forum było poświęcone najlepszym praktykom w zarządzaniu produkcją w erze rozwijającego się Przemysłu 4.0, w tym kwestii automatyzacji, optymalizacji procesów, podnoszeniu ich efektywności, jakości oraz metod umożliwiających jak najpełniejsze wykorzystanie dostępnych zasobów zakładu już na etapie planowania produkcji.

Niestabilne środowisko rynkowe – zmieniające się modele biznesowe, wymagania klientów i rynku – skłaniają do zadawania coraz to nowych pytań i szukania nieoczywistych rozwiązań. Jak wyjść poza narzędzia i dotrzeć do pracowników? Jakie są możliwości nowoczesnych rozwiązań IT w produkcji? Czy automatyzacja zwiększa wydajność? Jakie są ograniczenia we wdrażaniu nowych technologii? Zachęciliśmy Uczestników do eksplorowania tych obszarów i czerpania inspiracji bezpośrednio od ekspertów-praktyków z innych organizacji, którzy właśnie na tym spotkaniu podzielili się swoją wiedzą.

Uczestnicy przyjrzeli się rozwiązaniom w Zakładzie Produkcyjnym Kimball Electronics Poland i bardzo dobrze ocenili tę wizytę. Dziękujemy Zarządowi za udostępnienie zakładu oraz wszystkim osobom zaangażowanym za bardzo miłe przyjęcie.

KIMBALL ELECTRONICS POLAND

Cieszymy się ze spotkania w tak licznym gronie i wysokich ocen. Miło nam, że aktywny i entuzjastyczny udział w masterclass obfitował w ciekawe dyskusje i kuluarowe rozmowy. Spotkanie uzupełniły  wyjątkowe wieczory z grami integracyjnymi, które pozwoliły Uczestnikom wymieniać doświadczenia i nawiązywać nowe kontakty.

Liczymy na to, że wiedza pogłębiona dzięki spotkaniu będzie inspiracją do dalszych, efektywnych działań oraz zachętą do uczestnictwa w kolejnych naszych projektach.

Dziękujemy naszym Gościom za stworzenie wyjątkowej atmosfery, Prelegentom za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, Partnerom za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje spotkania PRODUCTION EXCELLENCE oraz na inne wydarzenia organizowane przez MOVIDA.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?