INTRALOGISTYKA - optymalizacja, bezpieczeństwo, zaangażowanie pracowników
5 marca 2019 - 7 marca 2019 (3 dni)
Wałbrzych

INTRALOGISTYKA - optymalizacja, bezpieczeństwo, zaangażowanie pracowników

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu masterclass INTRALOGISTYKA, które odbyło się w dniach 5-7 marca 2019 r. w Wałbrzychu.

Po raz kolejny okazało się, jak ważnym obszarem w każdym zakładzie jest logistyka wewnętrzna. Koszty, optymalizacja procesów i ich usprawnienie mają znaczący wpływ na działanie całej organizacji. Podczas spotkania wieloletni praktycy podzielili się swoimi doświadczeniami, pomysłami, realizacjami. Formuła spotkania umożliwiła analizę przedstawianych case studies, przedyskutowanie problemów, wspólne wysnucie wniosków. Takie doświadczenia są niezwykle cenne, stanowią źródło inspiracji i znacząco mogą ułatwić wykonywanie zadań.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się również gra interakcyjna LEAN, wskazując konkretne metody, pozwalające przekonanie pracowników, że zmiany służą ułatwieniu pracy, usprawnieniu działań i podniesieniu efektywności. Szkolenia w formie gry, zamiast rutynowych prelekcji powodują znacząco większe zaangażowanie uczestników i skokowo wyższą efektywność przyswajanej wiedzy i zmianę nawyków.

Jednym ze skutecznych sposobów czerpania inspiracji jest udział w Internal Logistics Session. Podczas spotkania odwiedziliśmy Zakład Produkcyjny TOYOTA Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu. Wizyta -poprzedzona merytoryczną prelekcją -umożliwiła zobaczenie „na żywo” zastosowanych rozwiązań. Osobami oprowadzającymi byli Przedstawiciele działu Logistyki Wewnętrznej, co gwarantowało praktyczny i efektywny przebieg wizyty.

Chwilę wytchnienia, dobre towarzystwo i kreatywne zabawy dawały dwa wieczory networkingowo-integracyjne. Jednak najważniejszym ich celem było ułatwienie nawiązywania relacji biznesowych i kontynuowania rozmów w nieformalnej atmosferze.

Zainteresowaniem Uczestników cieszyła się Strefa innowacyjnych rozwiązań – Stoliki Tematyczne.

ELOKON

STILL

Niezwykle jest nam miło czytając bardzo pozytywne opinie podkreślające wysoki poziom merytoryczny, doskonałą organizację spotkania, a także jego wyjątkową atmosferę – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Dziękujemy naszym Gościom za stworzenie wyjątkowej atmosfery, Prelegentom za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, Partnerom Stolików Tematycznych i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje spotkania INTRALOGISTYKA oraz na inne wydarzenia organizowane przez MOVIDA.

Krótkie podsumowanie w postaci wideorelacji znajdą Państwo na stronie https://www.youtube.com/watch?v=bWjBhZH8fBg

Do zobaczenia!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?