BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM
11 grudnia 2018 - 13 grudnia 2018 (3 dni)
Licheń

BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM

Szanowni Państwo,

w dniach 11-12-13 grudnia 2018 w Licheniu odbyło się unikatowe masterclass „BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM”. Była to druga edycja spotkania obejmującego tę tematykę.

Wiodące tematy masterclass to aktualne wymagania prawne, trendy i innowacje w zapewnieniu bezpieczeństwa w magazynie i centrum dystrybucyjnym. Na podstawie analizy kilkunastu case studies Prelegenci wszechstronnie omówili problematykę bezpiecznego magazynowania, jak i zarządzania całą infrastrukturą (w tym technologiczną).

Spotkanie wzbogaciła wizyta w nowoczesnym obiekcie magazynowym KRAMP w Modle Królewskiej.

KRAMP

KRAMP zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą artykułów dla rolnictwa, jest jednym z największych przedsiębiorstw tego typu w Europie, kładzie bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo. Narzędzia jakie wspomagają nas w tym, to między innymi SAFETY PROGRAM, 5S ORAZ PROGRAM SUGESTII (staramy się włączyć w ciągłe poprawienie zarówno bezpieczeństwa jak i procesów wszystkich naszych pracowników).

Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy za umożliwienie odwiedzenia centrum oraz profesjonalne przygotowanie spotkania, otwartość i zaangażowanie merytoryczne pracowników. Uczestnicy docenili otwartość, z jaką Osoby oprowadzające dzieliły się wiedzą.

Dużym zainteresowaniem Uczestników cieszyła się Strefa innowacyjnych rozwiązań – stoliki tematyczne. Bardzo dobrze zostały również ocenione unikatowe warsztaty prowadzone przez przedstawiciela firmy Denios, który przeprowadził eksperymentalny wykład, podczas którego uświadomili Uczestnikom, jak łatwo wywołać pożar lub wybuch w magazynie i w jaki sposób ustrzec się przed tym.

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie mówiące o wysokim poziomie merytorycznym i dobrej organizacji spotkania, a także jego wyjątkowej atmosferze – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Według Uczestników zróżnicowany program, dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania podczas kolacji dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nabycia nowych doświadczeń i cennych inspiracji.

Dziękujemy Prelegentom, Partnerom Stolików Tematycznych i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Partnerzy Stolików Tematycznych:

WINK HAUS

CALANBAU-TPI

BOLD

PROTEKT

NEDCON

Partnerzy Medialni:

PRZYJACIEL PRZY PRACY

ZROBOTYZOWANY.PL

STALEO.PL

KOALICJA BEZPIECZNI W PRACY

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa. Videorelacja ze spotkania dostępna poniżej.

Poniżej wybrane opinie Uczestników – zachęcamy do zapoznania się z nimi.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?