TOUR de MAGASINS 2018
18 września 2018 - 20 września 2018 (3 dni)
Piotrków Trybunalski

TOUR de MAGASINS 2018

Szanowni Państwo,

W dniach 18-19-20 września br. w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się kolejna edycja masterclass z cyklu TOUR de MAGASINS.

Po raz siódmy zaprosiliśmy do współpracy praktyków o wieloletnim doświadczeniu z nowocześnie zarządzanych, wiodących magazynów z różnych branż, którzy zaprezentowali studia przypadków sprawdzonych rozwiązań w różnych obszarach działania magazynu. Dodatkowo uczestnicy wzięli udział w technicznym zwiedzaniu 2 CENTRÓW  DYSTRYBUCYJNYCH wiodących firm, które bardzo wysoko cenią nowoczesne rozwiązania, ciągle doskonalą procesy aby sprostać zmieniającym się wymogom rynku, ale także aktualnej sytuacji gospodarczej:

  • Centrum Dystrybucyjne IKEA w Jarostach – jedno z największych centrów dystrybucyjnych firmy na całym świecie. Odpowiada za dostawę mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz IKEA do sklepów w dziesięciu krajach europejskich. Tutaj również są kompletowane, pakowane i wysyłane zamówienia klientów detalicznych.
  • Centrum Dystrybucyjne Alma Alpinex w Piekoszowie – firma dostarcza produkty 350 dostawców regionalnych, polskich oraz zagranicznych. Oferta składa się z 5059 indeksów asortymentowych – FMCG wody mineralne, napoje, piwa, wina, alkohole wysokoprocentowe, artykuły spożywcze, kawy, herbaty, słodycze, nabiał, tłuszcze, oraz pełną ofertę warzyw oraz owoców.

Każda wizyta była studium przypadku przeprowadzonym w omawianym obiekcie, poprzedzonym merytoryczną prelekcją.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom za aktywny udział w spotkaniu oraz Zarządom powyższych Firm za udostępnienie magazynów oraz profesjonalne przygotowanie masterclass. Uczestnicy podkreślali nie tylko wysoką wartość merytoryczną przekazanej wiedzy i zaangażowanie Gospodarzy, lecz również szczególną uprzejmość i chęć dzielenia się doświadczeniami.

Serdeczne podziękowania dla Partnerów Medialnych i ich wsparcie w dotarciu do osób zainteresowanych spotkaniem TOUR de MAGASINS.

Spotkanie sprzyjało ciekawym dyskusjom, a wszyscy Prelegenci chętnie udzielali odpowiedzi na szczegółowe pytania.

Bardzo dziękujemy za aktywny udział i stworzenie miłej, przyjaznej atmosfery.

Zapraszamy na kolejne nasze spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?