MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE
18 września 2018 - 20 września 2018 (3 dni)
Elbląg

MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE

Szanowni Państwo,

W dniach 18-19-20 września 2018 r. w Elblągu odbyło się masterclass MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE. To już drugie w tym roku organizowane przez MOVIDA spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z wykorzystaniem mediów technicznych w zakładach produkcyjnych.

Tematem przewodnim masterclass było podejście holistyczne do wyzwania, jakie stanowi zarządzanie obszarem mediów technicznych. Polega ono na takim podejściu systemowym, gdzie działania podjęte względem jednego lub grupy mediów mają pozytywny wpływ na pozostałe, tworząc jeden współdziałający funkcjonalny i oszczędny organizm.

Zaproszeni eksperci – praktycy, którzy na przestrzeni ostatnich lat wdrażali działania usprawniające, obniżające koszty, zwiększające bezpieczeństwo w swoich przedsiębiorstwach, przedstawili szereg skutecznych narzędzi i instrumentów optymalizujących wykorzystanie mediów w zakładach.

Uczestnicy mieli niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w TECHNICAL UTILITIES SESSION w jednym z najbardziej ekologicznych browarów w Europie, o ile nie na świecie – w Browarze Elbląg (Grupa Żywiec).

Wierzymy, że zaprezentowane rozwiązania i dobre praktyki zostaną wykorzystane i zaimplementowane w zakładach i firmach menedżerów biorących udział w spotkaniu.

Cieszymy się, że według uczestników udział w masterclass był dobrą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu dodatkowo sprzyjały wspólne kolacje z elementami integracji.

Bardzo dziękujemy Zarządowi Browaru Elbląg za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział oraz wspólnie stworzoną sympatyczną atmosferę podczas wspólnych 3 dni masterclass a Partnerowi stolika tematycznego i Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników, które przedstawiamy poniżej oraz do udziału w kolejnej edycji z cyklu MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, zaplanowanej na marzec 2019 r. W programie nowe case studies, innowacyjne rozwiązania i najnowocześniejsze przykłady optymalizacji w zakładach produkcyjnych. Więcej informacji już wkrótce.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?