FACILITY MANAGEMENT 4.0 W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM
5 czerwca 2018 - 7 czerwca 2018 (3 dni)
Warszawa

FACILITY MANAGEMENT 4.0 W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

Szanowni Państwo,

Spotkanie FACILITY MANAGEMENT 4.0 W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM to unikatowe masterclass, które odbyło się w dniach 5-6-7 czerwca 2018 r.

Już po raz czwarty zaprosiliśmy Państwa do spotkania, wymiany doświadczeń, zaczerpnięcia inspiracji z praktyki najlepszych w kraju zakładów. Do omówienia doświadczeń zawodowych zaprosiliśmy praktyków-osoby, których wieloletnia praca i sukcesy były doskonałą inspiracją oraz podpowiedziały sprawdzone rozwiązania.

Podczas spotkania poruszone zostały istotne kwestie m.in.: strategia i praktyka facility, rozwiązania procesowe i najlepsze praktyki, narzędzia do zarządzania obszarem facility, ich przydatności oraz efektywności, innowacyjne rozwiązania usprawniające zarządzanie– systemowe, informatyczne, organizacyjne, zastosowanie narzędzi Lean do podniesienia efektywności zarządzania obszarem, optymalizacja procesów facility, optymalizacja działań w obszarze facility, outsourcing.

Pragniemy Państwa wspierać przy zarządzaniu obszarem facility dając możliwość pozyskania wiedzy, inspiracji, ale też poznania osób, które codziennie zmagają się z podobnymi problemami. Wiele mówi się o nowej erze przemysłowej – przemyśle 4.0. Co to jednak oznacza dla Firm i dla Managerów Facility? Jak wykorzystać nowoczesne technologie i systemy dla zyskania przewagi konkurencyjnej i – jednocześnie – usprawnienia i ułatwienia Państwa działania? Te właśnie zagadnienia omówiliśmy na spotkaniu.

Sprawdzona formuła masterclass, którą zaproponowaliśmy – meritum połączone z dyskusją oraz skuteczna wymiana doświadczeń i networking – to gwarancja wysokiej efektywności spotkania, co potwierdzają liczne opinie Uczestników.

Dziękujemy Prelegentom i Uczestnikom za efektywne spotkanie, liczne dyskusje, otwartość podczas rozmów. Naszym Partnerom Medialnym dziękujemy za wsparcie w licznych artykułach, prasie branżowej i portalach dedykowanych Szefom facility.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?