III FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW - wyzwania i najlepsze praktyki we współpracy z dostawcami
22 maja 2018 - 24 maja 2018 (3 dni)
Olsztyn

III FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW - wyzwania i najlepsze praktyki we współpracy z dostawcami

Szanowni Państwo,

W dniach 22-24 maja 2018 r. w Olsztynie odbyła się III edycja FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW.

W programie spotkania m.in.: optymalizacja procesów ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I ROZWOJEM DOSTAWCÓW: ocena RYZYKA, ocena i monitoring dostawcy, rozwiązywanie problemów, zarządzanie relacjami i procesami współpracy, rola dostawcy w procesie PROJEKTOWANIA NOWEGO WYROBU.

Spotkanie upłynęło pod znakiem licznych niezwykle inspirujących – w ocenie Uczestników – prezentacji: jak pracować z dostawcami, jak ich rozwijać, jak komunikować wymagania. Nadal obserwujemy, iż temat PROAKTYWNEGO ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ DOSTAWCÓW wciąż jest w fazie rozwoju, a tematem, który wywołuje gorące dyskusje, jest WYZNACZANIE WIODĄCYCH WSKAŹNIKÓW W DZIALE JAKOŚCI DOSTAWCÓW.

Bogaty merytorycznie program obejmował także część praktyczną – zaprosiliśmy Uczestników do zapoznania się z procesami jakości w Zakładzie Produkcji Form Michelin Polska S.A.

MICHELIN POLSKA S.A.

Zwiedzanie poprowadzili eksperci-praktycy, którzy przedstawili szczegółowe informacje merytoryczne i wyczerpująco odpowiedzieli na pytania uczestników.
Bardzo dziękujemy Zarządowi Michelin Polska S.A. za umożliwienie odwiedzenia zakładu, a wszystkim osobom zaangażowanym w zwiedzanie za profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie.

Dziękujemy również Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych Uczestnikom spotkania.

Z przyjemnością informujemy, iż Forum zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Uczestnicy przyznali, iż udział w Forum jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, przemiłą atmosferę. 

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa. Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?