FACTORIES TOUR - nowoczesne procesy produkcyjne, strategie zarządzania, optymalizacja, wykorzystanie zasobów
10 kwietnia 2018 - 12 kwietnia 2018 (3 dni)
Tychy

FACTORIES TOUR - nowoczesne procesy produkcyjne, strategie zarządzania, optymalizacja, wykorzystanie zasobów

Szanowni Państwo,

W dniach 10 – 11 – 12 kwietnia w Tychach odbyła się kolejna edycja FACTORIES TOUR, spotkania o unikatowej formule, łączącej część merytoryczną z praktyką.

Nasze zaproszenie do współpracy przyjęli Szefowie nowoczesnych, efektywnie działających i znakomicie zarządzanych zakładów produkcyjnych:

  • PPG Polifarb Cieszyn S.A.
  • Woodward Poland Sp. z o.o.
  • FCA Poland S.A.

Tematami przewodnimi spotkania były: nowoczesne procesy, zarządzanie, optymalizacja produkcji, LEAN + World Class Manufacturing. Zwiedzanie poprowadzili wybitni praktycy o wieloletnim doświadczeniu, którzy przedstawili szczegółowe informacje merytoryczne.

Prelegenci omówili rozwiązania wdrożone w zakładach, aby następnie zaprezentować je podczas zwiedzania. Po każdorazowym zwiedzaniu odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, która umożliwiła uczestnikom wymianę poglądów i dogłębne poznanie zastosowanych rozwiązań. Dało to dodatkową szansę na znalezienie inspiracji oraz wypracowania nowych dróg rozwoju i usprawnień we własnych firmach.

W odpowiedzi na bieżące potrzeby rynku zaproponowaliśmy również Uczestnikom prelekcję pt. „Zatrudnianie cudzoziemców – aspekty prawne i porady praktyczne”, która została poprowadzona przez Przedstawicieli Kancelarii KSP Legal & Tax Advice, którym serdecznie dziękujemy za współpracę.

Według Uczestników udział w Factories Tour był doskonałą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu dodatkowo sprzyjały wspólne kolacje z elementami integracji.

Bardzo dziękujemy Zarządom powyższych firm za umożliwienie odwiedzenia zakładów oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. Uprzejmość, zaangażowanie merytoryczne, wiedza i doświadczenie wszystkich pracowników zrobiły ogromne wrażenie na Uczestnikach spotkania, czemu dali wyraz w ankietach oceniających.

Uczestnikom dziękujemy za opinie, wśród których wiele podkreślało dobrą organizację i logistykę spotkania. Bardzo dziękujemy za wysokie oceny prelekcji i prelegentów oraz ciepłe słowa o otwartości i merytorycznej wiedzy osób oprowadzających.

Dziękujemy również Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania. Zapraszamy do zapoznania się z relacją przygotowaną przez Lean Center – jednego z Partnerów Medialnych spotkania – RELACJA

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa, zapraszamy na kolejne nasze spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?