BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM - systemy i rozwiązania
13 marca 2018 - 15 marca 2018 (3 dni)
Wrocław

BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM - systemy i rozwiązania

Szanowni Państwo,

w dniach 13-14-15 marca 2018 roku we Wrocławiu odbyło się unikatowe masterclass BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM.

Tematem przewodnim spotkania były aktualne wymagania prawne, rozwiązania techniczne, trendy i innowacje w zapewnieniu bezpieczeństwa w magazynie i centrum dystrybucyjnym.

Była to pierwsza edycja ukierunkowana na tę tematykę – cieszy nas ogromne zainteresowanie i liczne grono uczestników. Badania rynkowe, które przeprowadziliśmy, pozwoliły nam stworzyć program doceniony przez osoby zarządzające obszarem bezpieczeństwa w magazynie.

Spotkanie wzbogaciliśmy o wizytę w centrum logistycznym 3LP w Siechnicach.

3LP

Serdecznie dziękujemy Zarządowi firmy za umożliwienie odwiedzenia centrum oraz profesjonalne przygotowanie spotkania. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w zakładzie, zaangażowanie merytoryczne oraz uprzejmość pracowników zrobiły ogromne wrażenie na Uczestnikach masterclass, co wyrazili w swoich opiniach: „świetne – proste rozwiązania, widać dbałość i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy i postawienie wysokiej poprzeczki, aby zadowolić klientów”, „zakład do naśladowania”, „ogromne wrażenie, potężne magazyny i minimalny stan zatrudnienia pracowników dzięki zastosowaniu automatycznych regałów oraz duży przepływ materiałów”, „bardzo wysoki poziom rozwiązań logistycznych”, „zakład 3LP bardzo nowoczesny, ciekawe rozwiązania dotyczące przechowywania i wysyłania materiałów do klientów”.

Bardzo dobrze zostały również ocenione unikatowe warsztaty prowadzone przez przedstawicieli firmy Denios, którzy przeprowadzili eksperymentalny wykład, podczas którego uświadomili Uczestnikom jak łatwo wywołać pożar lub wybuch w magazynie i w jaki sposób ustrzec się przed tym.

Miłym i docenionym aspektem było ufundowanie przez firmę ASD Systems Sp. z o.o. – polskiego producenta nowatorskich urządzeń vendingowych – upominków, które Uczestnicy otrzymywali po podejściu do automatu dystrybucyjnego.

Jesteśmy przekonani, że wieloperspektywiczne ujęcie kluczowych zagadnień pozwoliło Uczestnikom poszerzyć wiedzę, doświadczenia oraz zdobyć cenne inspiracje.

Jak podkreślili Uczestnicy spotkania dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania w nieformalnej atmosferze dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za entuzjastyczny, aktywny udział w spotkaniu oraz pozytywne opinie.

Dziękujemy również Partnerom Stolików Tematycznych oraz Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa, zapraszamy na kolejne nasze spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?