MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM - podejście holistyczne
23 stycznia 2018 - 25 stycznia 2018 (3 dni)
Poznań

MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM - podejście holistyczne

W dniach 23-25 stycznia 2018 w Poznaniu odbyła się konferencja MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE. „Media Techniczne” to spotkanie o unikatowej formule, łączącej w sobie część merytoryczną z praktyką.

Nasze zaproszenie do współpracy przyjęły osoby zarządzające działami mediów z firm takich jak: 3M WROCŁAW Sp. z o.o., 7bar Sp. z o.o., ARDACH GLASS SA, IKEA INDUSTRY POLAND Sp. z o. o., JABIL CIRCUIT POLAND Sp. z o.o., MONDELEZ POLSKA PRODUCTION Sp. z o.o., MORPOL SA, NMG SA, Arcadis Sp. z o.o., VIESSMANN Technika Grzewcza Sp. z o.o. oraz lider branży przekąsek.

Tematem przewodnim spotkania było podejście holistyczne do wyzwania, jakie stanowi zarządzanie obszarem mediów technicznych. Polega ono na takim podejściu systemowym, gdzie działania podjęte względem jednego lub grupy mediów mają pozytywny wpływ na pozostałe, tworząc jeden współdziałający funkcjonalny i oszczędny organizm.

Zaproszeni eksperci – praktycy, którzy na przestrzeni ostatnich lat wdrażali działania usprawniające, obniżające koszty, zwiększające bezpieczeństwo w swoich przedsiębiorstwach, przedstawili szereg skutecznych narzędzi i instrumentów optymalizujących wykorzystanie mediów w zakładach.

Przedstawiciele Firmy ARDAGH GLASS S.A. w Gostyniu zaprezentowali system monitoringu i sterowania mediami, modelową sprężarkownię wraz z instalacją sprężonego powietrza, nowoczesne systemy sterowania pracą wentylatorów.

Uczestnicy docenili różnorodność prezentowanych case studies i wybór analizowanych mediów, dało to dodatkową szansę na znalezienie inspiracji oraz wypracowania nowych dróg rozwoju i usprawnień. Według Uczestników udział w masterclass był doskonałą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu dodatkowo sprzyjały wspólne kolacje z elementami integracji.

Bardzo dziękujemy Zarządowi Firmy ARDAGH GLASS S.A. za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział w spotkaniu oraz wspólnie stworzoną, miłą atmosferę a Partnerom Stolików Tematycznych, firmie AS Instrument Polska, ELMARK Automatyka Sp. z o.o. i NMG S.A. oraz Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?