III FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE
21 listopada 2017 - 23 listopada 2017 (3 dni)
Gdynia

III FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział w III FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE, które odbyło się w dniach 21-23 listopada 2017 roku w Gdyni.

Spotkanie miało formułę Masterclass, która stanowi niecodzienną platformę wymiany doświadczeń dla praktyków zarządzających jakością.

Tematyka poruszana w trakcie trwania Forum dotyczyła codziennej optymalizacji zarządzania jakością i kompleksowemu podejściu do efektywnego nowoczesnego zarządzania. Prelegenci szczegółowo omówili stosowane metody ciągłego i sprawnego doskonalenia jakości, rozwiązywania problemów jakościowych, a także budowania świadomości projakościowej zarówno wśród pracowników, jak i dostawców.

Zróżnicowany program merytoryczny został dopełniony przez QUALITY SESSION na żywo w zakładzie FLEX w Tczewie.

Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy Flex za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie.

Dziękujemy także Prelegentom za wyczerpujące przedstawienie zagadnień jakościowych.

Bardzo dziękujemy Patronom Medialnym wydarzenia za współpracę, a także za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów.

Serdeczne podziękowania dla Uczestników za aktywny udział w konferencji i stworzenie wyjątkowej atmosfery, jak również za wiele pozytywnych informacji zwrotnych. Wierzymy, że nawiązane kontakty biznesowe i prywatne przyniosą Państwu wartość dodaną.

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?