VII FORUM NOWOCZESNE BHP - efektywne rozwiązania, studia przypadków, eksperci praktycy
20 czerwca 2017 - 22 czerwca 2017 (3 dni)
Zabrze

VII FORUM NOWOCZESNE BHP - efektywne rozwiązania, studia przypadków, eksperci praktycy

Szanowni Państwo,

W dniach 20-12-22 czerwca 2017 odbyła się kolejna edycja spotkania masterclass, dedykowanego szefom i kierownikom działów BHP – „FORUM Nowoczesne BHP”.

Podczas masterclass wysłuchali Państwo 7 głęboko merytorycznych prelekcji, których tematem przewodnim były nowoczesne praktyki podnoszące poziom bezpieczeństwa pracy w zakładach produkcyjnych.

Spotkanie połączone było z sesją „Health & Safety Session” – zwiedzanie dwóch zakładów o nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu BHP, prezentujących odmienne podejście do tej kwestii, różne rozwiązania i strategię oraz metodologię ich wprowadzenia, lecz podobnie najwyższe standardy. Bardzo dziękujemy Zarządom Zakładów za profesjonalne i miłe przyjęcie oraz umożliwienie zapoznania się z efektywnymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa.

GRUPA ŻYWIEC

NIDEC

Forum zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Uczestnicy uznali, iż udział w Forum jest doskonałą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu sprzyjały kolacje integracyjno-networkingowe.
Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

Doceniamy pozytywne opinie Uczestników i wciąż rosnące zainteresowanie naszymi spotkaniami. Jest to również dla nas motywatorem do utrzymania wysokiego poziomu i ciągłego doskonalenia.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?