Forum ZAKUPY W PRZEMYŚLE – strategie, planowanie, organizacja
20 czerwca 2017 - 21 czerwca 2017 (2 dni)
Wieliczka

Forum ZAKUPY W PRZEMYŚLE – strategie, planowanie, organizacja

Szanowni Państwo,

w dniach 20-21 czerwca 2017 roku odbyło się unikatowe masterclass „Zakupy w Przemyśle – strategie, planowanie, organizacja”.

Projekt skierowany został do osób zarządzających zakupami w zakładach produkcyjnych. Powstał w wyniku badania i pogłębionej analizy Państwa potrzeb w tym obszarze.

Już z samej obserwacji rynku i procesów na nim zachodzących wyłania się obraz transformacji roli zakupów w strukturach organizacyjnych firmy. Coraz większym wyzwaniem staje się identyfikacja potrzeb, zdobycie danych i zarządzanie tą wiedzą tak, aby dostosować działania do specyfiki własnego przedsiębiorstwa i rynku, zarówno w obszarze strategicznym, jak i operacyjnym.

Podczas spotkania w sposób kompleksowy omówiony został proces budowania relacji i wypracowania efektywnych zasad współpracy oraz budowanie własnej siły zakupowej.

Praktyczny wymiar dogłębnie omówionych tematów to prawdziwa wartość dodana najbardziej doceniana przez uczestników naszych spotkań.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem świetnie zarządzanego zakładu SMA Magnetics Sp. z o.o. . Bardzo dziękujemy Zarządowi Zakładu

SMA MAGNETICS Sp z o.o.

za profesjonalne i miłe przyjęcie.

Konferencja uzyskała bardzo pozytywne opinie zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny udział i wspólnie stworzoną miłą atmosferę.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?