FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym
6 czerwca 2017 - 8 czerwca 2017 (3 dni)
Warszawa

FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym

Szanowni Państwo,

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w dniach 6-7-8 czerwca 2017 roku na spotkaniu masterclass z cyklu „FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym”.

Po raz drugi praktycy z różnych branżowo zakładów podzielili się wiedzą i doświadczeniami w stworzeniu idealnego modelu zarządzania budynkami zakładu produkcyjnego. Mieli Państwo okazję dowiedzenia się z pierwszej ręki o przebiegu tego procesu, trudnościach we wdrażaniu rozwiązań, rzeczywistych działaniach i sukcesach.

Każdy dzień spotkania dedykowany był innemu obszarowi działań Facility Managera i zakończony dyskusją. Prelegenci byli też panelistami na pozostałych dniach spotkania i chętnie udzielali odpowiedzi na szczegółowe pytania. Ponieważ dyskusje były bardzo ważnym punktem spotkania, po merytorycznym ich opracowaniu i uzyskaniu autoryzacji prześlemy Uczestnikom ich przebieg.

Kolacje z elementami integracji pozwoliły na kontynuacje ciekawych rozmów i – co  podkreślali Uczestnicy – sprzyjały nawiązywaniu relacji biznesowych. Ponieważ zabawa była tak wesoła i może stać się źródłem inspiracji, postanowiliśmy przygotować krótką prezentację – jestem przekonana, że będzie to miła pamiątka.

Tu znajdą Państwo link do prezentacji dotyczącej kolacji networkingowej: https://www.youtube.com/watch?v=A62jV7AP-fo&t=7s

Bardzo dziękujemy za aktywny udział i stworzenie miłej, przyjaznej atmosfery.

Serdeczne podziękowania składamy naszym Partnerom:

FBSERWIS

IMPEL INDUSTRIAL SERVICES

SODEXO

SPIE

oraz Wystawcy firmie ENGIE Services Sp. z o.o.

ENGIE

i licznym Partnerom Medialnym.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Zainteresowanie tym tematem jest tak duże, że już teraz zapraszamy do udziału w kolejnym masterclass „FM w zakładzie produkcyjnym”, które odbędzie się w dniach 12-13-14 grudnia br. Oczywiście spotkają Państwo nowych prelegentów i zapoznają się z nowymi tematami.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?