BIZNES versus FISKUS, FINANSE i PODATKI
6 czerwca 2017 - 7 czerwca 2017 (2 dni)
Warszawa

BIZNES versus FISKUS, FINANSE i PODATKI

Szanowni Państwo,

W dniach 6-7 czerwca 2017 roku w Warszawie odbyła się konferencja BIZNES versus FISKUS, FINANSE i PODATKI.

Tematem przewodnim spotkania było wskazanie odpowiedzi na nurtujące przedsiębiorców pytania dotyczące efektywnego i bezpiecznego planowania podatkowego w latach 2017-2018 oraz przekazanie praktycznych wskazówek w najbardziej newralgicznych obszarach prawa podatkowego i finansów.

Było to już drugie, tak kompleksowe spotkanie przedstawicieli biznesu i praktyki (CFO, CEO, prezesi spółek produkcyjnych i usługowych) branży doradczej (consulting prawny, finansowy i podatkowy), instytucji finansowych oraz środowiska akademickiego.

Obok ekspertów z największych firm doradczych i prawniczych oraz środowiska akademickiego, gościliśmy także przedstawicieli Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Ministerstwa Finansów.

Organizację Konferencji poprzedziły kilkumiesięczne badania rynkowe oraz liczne rozmowy z ekspertami finansowo-podatkowymi. W wyniku tych działań powstał bogaty i różnorodny program, który został bardzo wysoko oceniony przez uczestników spotkania, co wraz z merytorycznymi dyskusjami stanowiło dodatkowy atut spotkania.

Patronat nad powyższym wydarzeniem objęło ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), jedna z największych i najszybciej rozwijających się międzynarodowych organizacji zrzeszających specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Wśród Partnerów znalazły się najważniejsze firmy doradztwa podatkowego, m.in.: Deloitte, EY, Grant Thornton, KPMG, Mazars, MDDP, Opus Trust, PwC, Raczkowski Paruch Sp.k. jak również Millenium Leasing. Wśród Partnerów Medialnych pojawili się: alterWEB.pl, CenaBiznesu.pl, Controlling i Zarządzanie, eGospodarka.pl, Finanse i Controlling, Infor.pl, ksiegowosc.org, PoradnikPrzedsiebiorcy.pl, rachunkowosc.org,  WFirma.pl.

Dziękujemy Prelegentom za wnikliwe analizy i  bogatą wiedzę kreatywnie przekazywaną podczas wystąpień, Uczestnikom za aktywny udział i ożywione dyskusje a Partnerom Medialnym za wsparcie w dotarciu do odbiorców Konferencji.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?