BEZPIECZEŃSTWO W PRODUKCJI I UTRZYMANIU RUCHU - systemy i rozwiązania, perspektywy
6 czerwca 2017 - 7 czerwca 2017 (2 dni)
Warszawa

BEZPIECZEŃSTWO W PRODUKCJI I UTRZYMANIU RUCHU - systemy i rozwiązania, perspektywy

Szanowni Państwo,

w dniach 6-7 czerwca 2017 w Warszawie odbyło się spotkanie MASTERCLASS, dedykowane szefom działów utrzymania ruchu, technicznych, produkcji i BHP.

Spotkanie zostało poprzedzone licznymi rozmowami i przygotowane w oparciu o Państwa sugestie dotyczące aktualnych potrzeb i trendów w zapewnieniu bezpieczeństwa maszyn, osób oraz procesu produkcji.

Tematem przewodnim spotkania było projektowanie systemów bezpieczeństwa i ich usprawnień przy uwzględnieniu bieżących potrzeb, trendów na rynku i rozwoju technologicznego.

Omówione zostały przede wszystkim rozwiązania techniczne i organizacyjne dla zapewnienia bezpieczeństwa i wciąż żywy temat dobrych praktyk w zarządzaniu podwykonawcami. Podjęliśmy również coraz bardziej realną ideę Przemysłu 4.0. Niezależnie od stopnia rozwoju przedsiębiorstw i zastosowanych systemów bezpieczeństwa maszyn, warto było podjąć dyskusję, jak przygotować zakład pod tym kątem.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem świetnie zarządzanego zakładu Faurecia Automotive S.A. w Grójcu. Bardzo dziękujemy Zarządowi Zakładu za profesjonalne i miłe przyjęcie oraz umożliwienie zapoznania się z efektywnymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa.

Konferencja uzyskała bardzo pozytywne opinie zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny udział i wspólnie stworzoną miłą atmosferę.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?