LOGISTYKA WEWNĘTRZNA w zakładzie produkcyjnym
23 maja 2017 - 25 maja 2017 (3 dni)
Sosnowiec

LOGISTYKA WEWNĘTRZNA w zakładzie produkcyjnym

Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy wszystkim Gościom konferencji pt. „LOGISTYKA WEWNĘTRZNA W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM”, która miała miejsce w Sosnowcu w dniach 23-24-25 maja 2017 za przybycie, dyskusje, inspirację i miłą, efektywną atmosferę.

Jednocześnie mamy nadzieję, że tych z Państwa, którym nie udało się przyjechać w powyższym terminie, zamieszczone poniżej opinie z niniejszego wydarzenia utwierdzą w przekonaniu, że warto wziąć udział w kolejnej edycji konferencji w ramach tego obszaru tematycznego.

W ramach programu, oprócz części merytorycznej, na którą złożyły się prelekcje managerów-praktyków z bardzo dobrze zarządzanych firm, mieliśmy również okazję poznać procesy logistyczne „na żywo” podczas wizyty w IMI Hydronic Engineering w Olkuszu. Nasi Goście z entuzjazmem wypowiadali się nt. organizacji pracy w Zakładzie, podkreślając wiedzę i kompetencję oprowadzających nas managerów, którzy chętnie i rzeczowo odpowiadali na pytania. Goście podkreślili, że wiele rozwiązań wprowadzonych przez IMI jest ciekawych i godnych wdrożenia w ich zakładach.

Z zagadnień poruszanych na sali konferencyjnej szczególnym zainteresowaniem cieszyły się te podejmowane przez Pana Andrzeja Lada-Kubalę nt. reorganizacji w obszarze centralnego planowania w Grupie Wójcik, ze względu na „konkretność” i „praktyczność” prelekcji, a także reprezentantów firmy Bossard Poland oraz rozpoczynającego konferencję, p. Łukasza Musialskiego.

Warto na koniec podkreślić pozytywne opinie nt. zorganizowanych przez MOVIDA wspólnych wieczorów, które oprócz wyśmienitej kolacji i sympatycznej zabawy integracyjnej, były doskonałą okazją do rozmów w nieformalnej atmosferze, wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Kilka wybranych opinii o Zakładzie IMI Holding Engineering w Olkuszu:
„Bardzo profesjonalne podejście. Znalazłem również dla siebie to i owo.”
„Fajny, „kompaktowy” zakład.”
„Osoby prowadzające bardzo kompetentne. Przekaz merytoryczny zrozumiały i ciekawie przedstawiony.”
„Niektóre wykorzystane w IMI Holding Engineering rozwiązania przeprowadzę również u siebie.”
„Ciekawa wizualizacja, jednakże dość pracochłonna, informacje dostępne na wszystkich obszarach.”
„Miła atmosfera, bardzo kompetentni prowadzący z ogromną wiedzą o swoich obszarach.”
„Oprowadzenie jak i cała organizacja przebiega sprawnie i była konkretna. Zakład jest utrzymany w czystości. Estetyka pod każdym względem.”

 

Zapraszamy na kolejne spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?