FACTORIES TOUR - nowoczesne procesy produkcyjne, strategie zarządzania, optymalizacja, wykorzystanie zasobów - II nitka
4 kwietnia 2017 - 6 kwietnia 2017 (3 dni)
Poznań

FACTORIES TOUR - nowoczesne procesy produkcyjne, strategie zarządzania, optymalizacja, wykorzystanie zasobów - II nitka

Szanowni Państwo,

w dniach 4-5-6 kwietnia 2017 r. w Poznaniu odbyła się II nitka FACTORIES TOUR, spotkania o unikatowej formule, łączącej w sobie część merytoryczną z praktyką.

Nasze zaproszenie do współpracy przyjęli Szefowie nowoczesnych, efektywnie działających i znakomicie zarządzanych zakładów produkcyjnych:

BRIDGESTONE

RECARO

STRAUSS

Zakłady, które zaprosiliśmy do przedstawienia swoich osiągnięć, charakteryzują się sprawdzonymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, zaawansowanymi systemami zarządzania oraz wysoce zoptymalizowanymi procesami.

Tematem przewodnim spotkania było efektywne zarządzanie procesami produkcyjnymi. Zwiedzanie poprowadzili wybitni praktycy o wieloletnim doświadczeniu, którzy przedstawili szczegółowe informacje merytoryczne. Prelegenci omówili rozwiązania wdrożone w swoich zakładach, aby następnie zaprezentować je „na żywo” podczas zwiedzania. Po każdorazowym zwiedzaniu odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, która umożliwiła uczestnikom wymianę poglądów i dogłębne poznanie zastosowanych rozwiązań.

Uczestnicy docenili różnorodność prezentowanych zakładów, zarówno jeśli chodzi o profil produkcji, wielkość, jak i wiek, a także pochodzenie kultury zarządzania, gdyż dało to dodatkową szansę na znalezienie inspiracji oraz wypracowania nowych dróg rozwoju i usprawnień.

Według uczestników udział w Forum był doskonałą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu dodatkowo sprzyjały wspólne kolacje z elementami integracji.

Bardzo dziękujemy Zarządom powyższych firm za umożliwienie odwiedzenia zakładów oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. Uprzejmość, zaangażowanie merytoryczne, wiedza i doświadczenie wszystkich pracowników zrobiły ogromne wrażenie na Uczestnikach spotkania.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział w tym wartościowym spotkaniu oraz wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

O wyjątkowości spotkania najlepiej świadczą opinie uczestników.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?