XI Annual Registration Summit
7 lutego 2017 - 8 lutego 2017 (2 dni)
Warszawa

XI Annual Registration Summit

W dniach 7-8 lutego 2017 r. w Warszawie w Warsaw Trade Tower odbył się XI Annual Registration Summit, najważniejsze w Polsce spotkanie przedstawicieli Regulatory.

Spotkali się tu, jak zawsze, przedstawiciele Regulatory, by podsumować rok miniony oraz poznać, omówić i ocenić sytuację rynku i jego perspektywy. Od paru lat to też unikatowe miejsce wymiany doświadczeń oraz możliwości poznania szerokiej perspektywy światowej i europejskiej obszaru Regulatory.

Rok 2017 niesie szereg istotnych zmian w branży. W Prawie Farmaceutycznym pojawi się wiele nowych regulacji, które rodzą wątpliwości, pytania i wiele emocji, których oczywiście nie zabrakło podczas ARS.

Przez minione dziesięć lat gościliśmy na spotkaniach ARS kilkuset Szefów Regulatory z najprężniej działających firm farmaceutycznych, przedstawicieli wszystkich istotnych dla branży urzędów i instytucji zarówno z Polski, jak i z Europy, gości z Polski, Europy i świata reprezentujących instytucje, stowarzyszenia branżowe oraz światowe koncerny. Przez te lata Annual Registration Summit wszedł na stałe do kalendarza Szefów Regulatory w Polsce i stał się najistotniejszym spotkaniem w branży.

Dbamy, by zapraszani Eksperci reprezentowali różnorodne firmy, o odmiennych uwarunkowaniach biznesowych i formule działania, tak, by przedstawiane spectrum doświadczeń było jak najbogatsze. Jak zawsze spotkali tu Państwo najważniejsze osoby z branży – od przedstawicieli agend rządowych, przez reprezentantów najważniejszych firm branży farmaceutycznej do uznanych autorytetów prawnych i ekspertów doradczych specjalizujących się w problematyce tego skomplikowanego rynku.

Konferencja uzyskała wiele pozytywnych opinii zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?