FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym
13 grudnia 2016 - 14 grudnia 2016 (2 dni)
Serock

FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym

W dniach 13-14 grudnia 2016r. w Serocku odbyło się unikatowe spotkanie masterclass Facility Management w zakładzie produkcyjnym. Spotkanie to zostało poprzedzone dogłębnymi badaniami rynkowymi, które wykazały, że jest to temat niezwykle istotny dla osób zarządzających budynkami, w których odbywa się produkcja lub przechowywane są materiały i wyroby gotowe oraz zaowocowały stworzeniem wyjątkowego, głęboko praktycznego i merytorycznego programu spotkania.

Na spotkaniu nasi eksperci podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z procesem tworzenia modelu zarządzania budynkami oraz mediami w zakładzie przemysłowym. Zwrócili uwagę, że właściwe zarządzanie procesami pomocniczymi może znacząco przyczynić się do poprawy efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa. Ponadto zaakcentowali, że to na managerach ciąży olbrzymia odpowiedzialność za dostarczanie, utrzymanie i rozwój różnorodnych usług, obejmujących zarządzanie przestrzenią, zapewnienie sprawności infrastruktury w tym komunikacyjnej aż po utrzymanie obiektów technicznych, administrację i zarządzanie kontraktami.

Spotkanie sprzyjało dyskusjom, uczestnicy podkreślali wysoką jego wartość merytoryczną, a także fakt, że prelegenci dzielili się szczegółową, praktyczną wiedzą, co stanowiło inspirację do rozwiązania codziennych problemów. Uzupełnieniem konferencji była wspólna kolacja, która w miłej atmosferze pozwoliła na nawiązanie relacji biznesowych.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

PATRONI MEDIALNI:

DLAPRODUKCJI.PL

KAIZEN

KWARTALNIK „UTRZYMANIE RUCHU” – Kwartalnik „Utrzymanie Ruchu” to wyjątkowa na publikacja branżowa, prezentująca aktualne zagadnienia w zakresie nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych UR, sposobów diagnostyki i eksploatacji maszyn oraz redukcji awaryjności urządzeń. Przedstawiamy nowości na rynku automatyki, profilaktyki UR, elektryki i gospodarki olejowej. Inspirujemy, dostarczając informacji na temat sposobów przeprowadzania remontów maszyn, rozwiązań energooszczędnych, przeglądów okresowych oraz możliwości ograniczania kosztów przy jednoczesnym podnoszeniu efektywności sektora UR. Tworzymy z fachowcami dla fachowców, dzięki czemu prezentowane treści dostosowane są do potrzeb i oczekiwań specjalistów z branży.

 

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?