BIZNES versus FISKUS, FINANSE i PODATKI
7 listopada 2016 - 9 listopada 2016 (3 dni)
Warszawa

BIZNES versus FISKUS, FINANSE i PODATKI

W dniach 7-8-9 listopada 2016 roku w Warszawie odbyło się unikatowe, bardzo wysoko ocenione, forum BIZNES versus FISKUS–FINANSE i PODATKI.

Było to pierwsze tak kompleksowe spotkanie przedstawicieli biznesu i praktyki (CFO, CEO, prezesi spółek produkcyjnych i usługowych), administracji rządowej, branży doradczej(consulting prawny, finansowy i podatkowy), instytucji finansowych oraz środowiska akademickiego.

Obok ekspertów z największych firm doradczych i prawniczych oraz środowiska akademickiego, gościliśmy także Wiesława Jasińskiego, Generalnego Inspektora Kontroli Skarbowej, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów i Przemysława Krawczyka, Z-cę Dyrektora Departamentu Kontroli Skarbowej w Ministerstwie Finansów.

Tematem przewodnim Forum były odpowiedzi na nurtujące przedsiębiorców pytania dotyczące efektywnego i bezpiecznego planowania podatkowego w 2017 r. oraz praktyczne wskazówki w najbardziej newralgicznych obszarach prawa podatkowego i finansów (JPK, klauzula przeciwko unikaniu opodatkowania, założenia dotyczące kontroli prowadzonej przez organy podatkowe i skarbowe w 2017 r., zwalczenia nadużyć VAT i wiele innych).

Organizację Forum poprzedziły kilkumiesięczne badania rynkowe oraz liczne rozmowy z ekspertami finansowo-podatkowymi. W wyniku tych działań powstał bogaty i różnorodny program wysoko oceniony przez uczestników spotkania, co wraz z merytorycznymi dyskusjami stanowiło dodatkowy atut Forum.

Szczególnie miło było nam słyszeć, że kończący Forum dzień warsztatowy był dla wielu z Państwa niepowtarzalna okazją do sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce, a przedstawione przez doradców z ogromnym doświadczeniem w branży case-studies okazały się inspirujące do podjęcia przez uczestników działań optymalizacyjnych i zmian we własnych organizacjach.

Dziękujemy Prelegentom za wnikliwe analizy i  bogatą wiedzę kreatywnie przekazywaną podczas wystąpień, Uczestnikom za aktywny udział i ożywione dyskusje. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z opiniami Uczestników.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?