Badania materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami
22 listopada 2016 - 23 listopada 2016 (2 dni)
Reda

Badania materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami

W dniach 22-23 listopada 2016 r. w Gdyni  obyło się spotkanie masterclass „Badania materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami”.

Uczestnicy konferencji zapoznali się z merytorycznymi, opartymi na studiach przypadków prelekcjami dotyczącymi m.in. nadchodzących zmian w przepisach, wymagań zdrowotnych dla opakowań żywności czy wpływu innowacji na bezpieczeństwo produktów.

Wartością dodaną spotkania była możliwość zwiedzenia akredytowanego laboratorium J.S. Hamilton Poland S.A. Wizyta w laboratorium nie była wycieczką poglądową, lecz zwiedzaniem o charakterze technicznym. Uczestnicy konferencji brali aktywny udział w doświadczeniach, które był przeprowadzane w ich obecności.

Zakończenie spotkania stanowiły warsztaty z ustalania niezbędnego zakresu badań materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami.

Organizator konferencji MOVIDA serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i słowa uznania oraz Zarządowi i pracownikom J.S. Hamilton Poland S.A. za profesjonalne przygotowanie wizyty i konsultacje merytoryczne na najwyższym poziomie.

 

Poniżej kilka opinie Uczestników o wizycie J.S. Hamilton Poland S.A.:

„Bardzo dobrze zorganizowana wizyta. Jestem pod wrażeniem wyposażenia i szerokiego zakresu badań wykonywanych w laboratorium.”

„Wizyta w laboratorium była wartością dodaną całego spotkania. Zaprezentowano szerokie spectrum wykonywanych analiz.”

„Wizyta wartościowa, przedstawiająca proces badania próbek w sposób przejrzysty i klarowny. Wizyta godna polecenia.”

„Duża wiedza i profesjonalizm osób prowadzących. Jestem pod wrażeniem wyposażenia laboratorium i sprzętu najwyższej jakości.”

„Laboratorium na bardzo wysokim poziomie. Porządny sprzęt i wyposażenia sprawiają, że u potencjalnego klienta wzrasta poziom zaufania. Bardzo kompetentne osoby oprowadzające, otwarte na pytania, pomagające w zrozumieniu pewnych rzeczy. Wizyta bardzo przydatna, przesympatyczna atmosfera, miłe wspomnienia na lata.”

„Bardzo cenna wizyta. Gospodarze otwarci, ciekawie opowiadający o swojej pracy. Wyczerpująco odpowiadali na wszystkie pytania.”

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?