CZĘŚCI ZAMIENNE I MATERIAŁY EKSPOLATACYJNE - optymalna gospodarka dla Służb Utrzymania Ruchu i produkcji
21 września 2016 - 22 września 2016 (2 dni)
Wałbrzych

CZĘŚCI ZAMIENNE I MATERIAŁY EKSPOLATACYJNE - optymalna gospodarka dla Służb Utrzymania Ruchu i produkcji

W dniach 21-22 września 2016 r  mieliśmy przyjemność gościć Państwa na spotkaniu CZĘŚCI ZAMIENNE I MATERIAŁY EKSPOLATACYJNE – OPTYMALNA GOSPODARKA  DLA SUR I PRODUKCJI.

Nasi eksperci podzielili się wiedzą i doświadczeniami w stworzeniu optymalnego magazynu części zamiennych. Teoretycznie odpowiedź na pytanie co to oznacza jest prosta – w praktyce to bardzo trudny proces. O jego przebiegu, trudnościach we wdrażaniu rozwiązań i oczywiście o sukcesach Uczestnicy dowiedzieli się z pierwszej ręki.

Tematy analizowane podczas spotkania dotyczyły funkcjonowania, modernizacji i optymalizacji magazynów części zamiennych w  zakładach produkcyjnych.

Spotkanie Masterclass obfitowało w ożywione dyskusje w gronie praktyków z różnych branż, wieczorne spotkanie w nieformalnej atmosferze, które pozwoliło na wymianę doświadczeń oraz nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych i – gotowe, sprawdzone rozwiązania, które będą mogli Państwo z powodzeniem przenieść do własnych Firm.

Wartością dodaną spotkania była możliwość technicznego zwiedzenia magazynu części zamiennych w LINCOLN ELECTRIC w Dzierżoniowie.

LINCOLN ELECTRIC

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?