masterclass - TOUR de MAGASINS 2016 - najlepsze praktyki
23 sierpnia 2016 - 25 sierpnia 2016 (3 dni)
Łódź

masterclass - TOUR de MAGASINS 2016 - najlepsze praktyki

W dniach 23-24-25 sierpnia 2016r. mieliśmy przyjemność gościć Państwa na unikatowym spotkaniu masterclass „TOUR DE MAGASINS”.

Każdego dnia  odwiedzaliśmy bardzo różniące się od siebie – obiekty, po których oprowadzili Państwa i przedstawili swoje rozwiązania wybitni praktycy o wieloletnim doświadczeniu. Każda wizyta poparta była merytoryczną prelekcją.

Współpracowali z nami Szefowie nowoczesnych, sprawnie działających i znakomicie zarządzanych obiektów – magazynów i centrum dystrybucyjnego: Lindab, Raben oraz Grupa ADAMED.

Podczas rozmów w gronie ekspertów mogli Państwo poznać sposoby na rozwiązanie także własnych problemów lub przedyskutowanie planowanych działań.

Uczestnicy Tour de Magasines w wypełnianych ankietach podkreślali bardzo dobrą organizację i sposób prowadzenia spotkania masterclass oraz wskazywali na różnorodność odwiedzanych zakładów- w każdym z nich znaleźli dla siebie zagadnienia godne uwagi.

Wieczory integracyjne przyczyniły się do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów i miło spędzonego czasu w doborowym towarzystwie.

Mamy nadzieję , że wrócili Państwo z naszego masterclass z nowymi pomysłami, kontaktami i wiedzą.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

Zapraszamy Państwa na kolejne nasze konferencje.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?