OPTYMALIZACJA KOSZTÓW I WSKAŹNIKÓW W PRODUKCJI I UTRZYMANIU RUCHU
16 marca 2016 - 17 marca 2016 (2 dni)
Wałbrzych

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW I WSKAŹNIKÓW W PRODUKCJI I UTRZYMANIU RUCHU

W dniach 16-17 marca 2016 roku w Wałbrzychu odbyło się kolejne spotkanie z cyklu MAINTENANCE BEST PRACTICES pt. „OPTYMALIZACJA KOSZTÓW I WSKAŹNIKÓW W PRODUKCJI I UTRZYMANIU RUCHU”.

Konferencja była poświęcona optymalizacji: wskaźników, procesów, kosztów i rozwiązań technicznych oraz systemowych. Inżynieria utrzymania ruchu zazębia się z inżynierią produkcji, dlatego została zaprezentowana wiedza istotna dla obydwu działów, dająca pełną perspektywę, a co za tym idzie efekt synergii optymalnych działań i wyników.

Wszystkie prelekcje były oparte na case studies, prezentujących najlepsze rozwiązania od strony bardzo praktycznej. Omówiono najbardziej efektywne i sprawdzone w praktyce metody optymalizacji procesów wspomagających produkcję we wszelkich obszarach, które mają wpływ na wynik końcowy.

Uczestnicy mieli okazję do poznania sprawdzonych rozwiązań, analiz opłacalności wdrożonych działań, prezentacji systemowej analizy funkcjonowania działów utrzymania ruchu i produkcji w znakomicie zarządzanych zakładach produkcyjnych.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem zakładu Lincoln Electric w Dzierżoniowie. Prezentacja rozwiązań optymalizacyjnych została poparta konkretnymi przykładami podczas zwiedzania linii produkcyjnych. Bardzo dziękujemy Zarządowi Lincoln Electric za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie.

Konferencja uzyskała wiele pozytywnych opinii zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym.

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?