X Annual Registration Summit
23 lutego 2016 - 24 lutego 2016 (2 dni)
Warszawa

X Annual Registration Summit

W dniach 23-24 lutego 2016 r. w Warszawie w Hotelu Polonia Palace odbył się  X Annual Registration Summit, najważniejsze w Polsce spotkanie przedstawicieli Regulatory.

Przez minione dziewięć lat gościliśmy na spotkaniach ARS kilkuset Szefów Regulatory z najprężniej działających firm farmaceutycznych, przedstawicieli wszystkich istotnych dla branży urzędów i instytucji zarówno z Polski, jak i z Europy, gości z Polski, Europy i świata reprezentujących instytucje, stowarzyszenia branżowe oraz światowe koncerny oraz kwiat polskich doradców i prawników o najwyższych kompetencjach, wiedzy i doświadczeniu. Przez te lata Annual Registration Summit wszedł na stałe do kalendarza Szefów Regulatory w Polsce i stał się najistotniejszym spotkaniem w branży. Podtrzymując tę tradycję zaprosiliśmy do udziału w spotkaniu gości z Polski, Europy i świata.

Dbamy, by zapraszani Eksperci reprezentowali różnorodne firmy, o odmiennych uwarunkowaniach biznesowych i formule działania, tak, by przedstawiane spectrum doświadczeń było jak najbogatsze. W ubiegłych latach gościliśmy przedstawicieli firm polskich działających na rynku lokalnym i wchodzących na rynki zagraniczne, działającego w Polsce przedstawicielstwa firmy zagranicznej oraz polskiego oddziału zagranicznej korporacji, a także punktu widzenia przedstawiciela firmy o podobnej skali, mającej w Polsce centralę. W tym roku mieli Państwo możliwość poznania kolejnych wyjątkowych osób reprezentujących inne jeszcze spojrzenie na obszar Regulatory, jego zadania i możliwości ich realizacji.

Jak zawsze spotkali tu Państwo najważniejsze osoby z branży – od przedstawicieli agend rządowych, przez reprezentantów najważniejszych firm branży farmaceutycznej do uznanych autorytetów prawnych i ekspertów doradczych specjalizujących się w problematyce tego skomplikowanego rynku.

Wieczór podczas koktajlu umiliła nam niezwykle utalentowana śpiewaczka p. Eliza Safjan.

Eliza Safjan jest laureatką I miejsca na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Stanisława Moniuszki “Pieśń wieczorna”, III miejsca na Konkursie Międzynarodowym im. Rudolfa Petraka w Žilinie. W 2015 roku Eliza dołączyła do Programu Młodych Talentów przy Glyndebourne Opera Festival, gdzie wystąpiła w Saulu, Die Entführung aus dem Serail, L’enfant et les sortileges oraz Don Pasquale. W sezonie 2016, Eliza zadebiutuje w Glyndebourne jako Pepik w Příhody lišky bystroušky Janáčka, a także wystąpi w Die Meistersinger vom Nürnberg i Béatrice et Bénédict. Na początku 2016 Eliza ukończyła londyńską Guildhall School of Music and Drama, gdzie doskonaliła swój talent pod okiem Susan Waters.

Konferencja uzyskała wiele pozytywnych opinii zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?