OPTYMALNA GOSPODARKA CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI I MATERIAŁAMI EKSPLOATACYJNYMI DLA SUR I PRODUKCJI
2 grudnia 2015 - 3 grudnia 2015 (2 dni)
Serock

OPTYMALNA GOSPODARKA CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI I MATERIAŁAMI EKSPLOATACYJNYMI DLA SUR I PRODUKCJI

W dniach 2-3 grudnia 2015 roku w Warszawie odbyło się masterclass „BEZPIECZEŃSTWO W PRODUKCJI I UTRZYMANIU RUCHU” – pierwsza konferencja z tego obszaru dedykowana przedstawicielom działów utrzymania ruchu, produkcji i BHP.

Spotkanie zostało przygotowane w oparciu o aktualne wymagania i trendy w zapewnieniu bezpieczeństwa maszyn, osób oraz całego procesu produkcji i utrzymania ruchu.

Tematem przewodnim spotkania było projektowanie systemów bezpieczeństwa i ich usprawnień przy uwzględnieniu bieżących potrzeb. Eksperci dzielili się swoją wiedzą na temat aktualnych wymagań i procedur zastosowanych w praktycerozwiązań technicznych oraz sprawdzonych metod i systemów (m.in. LOTO).

Konferencja uzyskała wiele pozytywnych opinii zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym.  Dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkanie w nieformalnej atmosferze były dodatkową – i docenioną przez Uczestników – okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

Patronom Medialnym wydarzenia za współpracę i udostępnienie materiałów.

Szczególne podziękowania dla firmy 3N Solutions Sp. z o.o. za ciekawe poprowadzenie prezentacji i ufundowanie cennej nagrody w postaci usługi czyszczenia instalacji elektroenergetycznej.

 

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach w roku 2016.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?