IV FORUM NOWOCZESNE BHP - efektywne rozwiązania, studia przypadków, eksperci praktycy
22 września 2015 - 24 września 2015 (3 dni)
Płock

IV FORUM NOWOCZESNE BHP - efektywne rozwiązania, studia przypadków, eksperci praktycy

Podczas spotkania masterclass „Forum Nowoczesne BHP”, które odbyło się w Płocku w dniach 22-24 września  2015 r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć doborowe grono ekspertów-praktyków zajmujących się BHP na co dzień. Spotkaniu towarzyszyły dwa seminaria dotyczące zagadnień bezpiecznej pracy z substancjami niebezpiecznymi i bezpiecznej pracy na wysokości.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem zakładu PKN Orlen w Płocku. Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy PKN Orlen za możliwość zapoznania się z innowacyjnymi i efektownymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Podczas spotkania odbyła się również niezwykle interesująca prezentacja firmy Minimax dotycząca zasady działania i obsługi instalacji gaśniczych. Prezentacja, jak również eksperymenty, odbyły się na demo instalacji.

Z przyjemnością usłyszeliśmy opinie od osób często uczestniczących w naszych spotkaniach, o skuteczności omawianych rozwiązań i ich implementacji w życiu zawodowym.

Wspólna kolacja i liczne nieformalne rozmowy dały możliwość dalszej wymiany doświadczeń, a nawet nawiązania współpracy między Uczestnikami.

Bardzo dziękujemy Patronom Medialnym wydarzenia za merytoryczną współpracę przed konferencją, jak również za udostępnienie czasopism branżowych dla Uczestników spotkania.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania dedykowane osobom odpowiedzialnym za strategię BHP, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?