FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE - kluczowe elementy jakości w praktyce
19 maja 2015 - 21 maja 2015 (3 dni)
Warszawa

FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE - kluczowe elementy jakości w praktyce

„FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE. Kluczowe elementy JAKOŚCI w praktyce” odbyło się w Warszawie w dniach 19-21 maja 2015 roku. To kolejna odsłona spotkania z cyklu Forum Managerów Jakości. Spotkanie miało formułę Masterclass, która stanowi niecodzienną platformę wymiany doświadczeń dla praktyków zarządzających jakością.

Postawiliśmy na zróżnicowany program, zawierający zarówno zaawansowane i skomplikowane modele zarządzania jakością, jak i analizę narzędzi i technik jakościowych, przydatnych w konkretnych sytuacjach. Podczas konferencji prezentowane były przykłady przedsiębiorstw różnej wielkości i różnych branż, prelegenci przedstawili różnorodne systemy zarządzania i metody zapewnienia jakości, tworząc szerokie spectrum najlepszych przykładów z życia wziętych. Szczegółowej analizie zaawansowanych narzędzi planowania i zapewnienia jakości poświęcone było seminarium towarzyszące Forum, które odbyło się 21 maja 2015 roku.

Uczestnicy docenili wysoki poziom merytoryczny wystąpień, miłą atmosferę sprzyjającą dyskusji oraz inspirujący charakter spotkania.

Serdecznie dziękujemy wszystkich uczestnikom i prelegentom. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz miłą atmosferę i sympatyczne grono uczestników.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?