Pomiar i podnoszenie efektywności działań w UR
20 kwietnia 2015 - 21 kwietnia 2015 (2 dni)
Warszawa

Pomiar i podnoszenie efektywności działań w UR

Masterclass Pomiar i podnoszenie efektywności działań w UR odbyło się w Teresinie pod Warszawą w dniach 20-21 kwietnia 2015 r. w gronie ekspertów-praktyków zajmujących się obszarem Utrzymania Ruchu.

Prelegenci obok wiedzy merytorycznej podzielili się swoją wiedzą praktyczną i doświadczeniem.

Tematy poruszane podczas spotkania wywołały liczne dyskusje wśród uczestników. Dotyczyły one omawianych rozwiązań i ich implementacji w poszczególnych zakładach, co w istocie stanowiło główny element tego wydarzenia.

Wspólna kolacja dała możliwość dalszej wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów biznesowych, jak również rozmów na tematy nieformalne dotyczące między innymi zainteresowań i pasji naszych gości.

W drugim dniu spotkania uczestnicy zwiedzali zakład tworzyw sztucznych Lamela Sp. z o.o. w Łowiczu. Otrzymali rzeczowe odpowiedzi co do zastosowania poszczególnych rozwiązań w codziennej pracy.

Dziękujemy uczestnikom i prelegentom za przybycie i podzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem.

Szczególne podziękowania składamy Panu Dyrektorowi Michałowi Modrzejewskiemu za umożliwienie zwiedzania zakładu.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania dedykowane służbom UR, gwarantując, jak zwykle, oprócz wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?