Najlepsze praktyki zarządzania obszarem BHP
3 marca 2015 - 5 marca 2015 (3 dni)
Kraków

Najlepsze praktyki zarządzania obszarem BHP

Spotkanie masterclass Najlepsze praktyki zarządzania obszarem BHP, które odbyło się w Krakowie w dniach 3-5 marca 2015 r. po raz kolejny zebrało doborowe grono ekspertów-praktyków zajmujących się BHP na co dzień. Spotkaniu towarzyszył dzień specjalny dedykowany Systemowi OHSAS 18001.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem zakładu IMI  Hydronic Engineering. Wizyta w zakładzie została wysoko oceniona ze względu na interesujące przykłady rozwiązań, wysokie standardy BHP, a także otwartość Gospodarzy na liczne pytania Gości.

Z przyjemnością usłyszeliśmy opinie od osób często uczestniczących w naszych spotkaniach, o skuteczności omawianych rozwiązań i ich implementacji w życiu zawodowym.

Wspólna kolacja i liczne nieformalne rozmowy dały możliwość dalszej wymiany doświadczeń, a nawet nawiązania współpracy między Uczestnikami.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania dedykowane służbom BHP, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?