NOWOCZESNE I BEZPIECZNE OPAKOWANIA - w tym do żywności, kosmetyków, farmaceutyków
1 grudnia 2014 - 2 grudnia 2014 (2 dni)
Warszawa

NOWOCZESNE I BEZPIECZNE OPAKOWANIA - w tym do żywności, kosmetyków, farmaceutyków

W dniach 1-2 grudnia 2014r. w Warszawie odbyło się spotkanie masterclass NOWOCZESNE I BEZPIECZNE OPAKOWANIA  dedykowane profesjonalistom zajmującym się szeroko pojętą problematyką opakowań w branżach: spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej.

Spotkanie związane było z techniczną wizytą w laboratorium ARSO POLAŃSKI w Baniosze. Podczas wizytowania tego niezwykle nowoczesnego laboratorium uczestnicy mogli zapoznać się z metodami badania materiałów do opakowań.

Spotkanie zgromadziło bardzo liczne grono praktyków odpowiedzialnych za wybór materiałów i wysoką jakość opakowań, co stworzyło doskonałą platformę do dyskusji, wymiany poglądów i zaprezentowanie sprawdzonych rozwiązań.

Warsztaty dotyczące SPECYFIKACJI OPAKOWAŃ pozwoliły uzyskać odpowiedź na pytanie jak stworzyć prawidłową dokumentację.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za tak liczny udział w spotkaniu, a prelegentom za profesjonalne przygotowanie i przedstawienie zagadnień.

Szczególne podziękowania składamy na ręce p. Prezesa Zdzisława Polańskiego, który nie tylko profesjonalnie poprowadził wykład prawno-praktyczny, ale także jako gospodarz umożliwił obejrzenie niezwykle nowoczesnego laboratorium.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?