BEZPIECZNA ORGANIZACJA PRACY i EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH
3 grudnia 2014 - 5 grudnia 2014 (3 dni)
Warszawa

BEZPIECZNA ORGANIZACJA PRACY i EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH

W dniach 3-4 grudnia 2014 odbyło się spotkanie masterclass pt. BEZPIECZNA ORGANIZACJA PRACY i EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH, któremu 5 grudnia towarzyszyły warsztaty poświęcone tworzeniu INSTRUKCJI ORGANIZACJI BEZPIECZNEJ PRACY. Zadedykowaliśmy to wydarzenie głównie Szefom BHP, ale mieliśmy przyjemność gościć także Energetyków oraz Osoby odpowiedzialne za UR w zakładach. Dzięki temu dyskusje, jakie miały miejsce podczas prelekcji oraz kuluarowe rozmowy przy kawie były ciekawsze i bardziej zróżnicowane ze względu na różne punkty widzenia.

Spotkanie zostało ocenione bardzo wysoko, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Prelegenci spotkali się z uznaniem, i to nie tylko ze względu na swoją dużą wiedzę teoretyczną i posiadane doświadczenie, ale również na przystępny sposób przekazywania wiedzy oraz otwartość na problemy stawiane przez uczestników.

 

Szczególnie wartościowe, w opinii naszych uczestników, okazały się warsztaty przeprowadzone przez Pana Jacka Czecha.

Nasi goście, w przeważającej mierze osoby odpowiedzialne za zarządzanie obszarem BHP, to profesjonaliści  łatwo nawiązujący kontakty, bardzo otwarci i ciekawi nowości. Znacznie ułatwia to zdobywanie wiedzy i przekazywanie doświadczeń, zarówno w czasie konferencji jak i podczas mniej formalnych spotkań, takich jak wspólna kolacja. Warto o tym również pamiętać, gdy będą Państwo zastanawiać się, czy wziąć udział w naszych następnych spotkaniach przygotowanych przez MOVIDA.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?