NAJLEPSZE PRAKTYKI Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA OBSZAREM BHP dla zaawansowanych
23 września 2014 - 25 września 2014 (3 dni)
Wrocław

NAJLEPSZE PRAKTYKI Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA OBSZAREM BHP dla zaawansowanych

W dniach 23-25 września 2014 we Wrocławiu obyło się kolejne spotkanie masterclass z cyklu NAJLEPSZE PRAKTYKI Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA OBSZAREM BHP dla zaawansowanych połączone z technicznym zwiedzaniem zakładu 3M, gdzie uczestnicy na żywo zobaczyli skuteczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pracy.

Spotkanie po raz kolejny zgromadziło liczne grono praktyków odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa pracy zarówno po stronie prelegentów jak i uczestników, co stworzyło doskonałą platformę do dyskusji, wymiany poglądów i zaprezentowanie sprawdzonych rozwiązań. Niezmiernie miło było usłyszeć od naszych prelegentów, którzy byli uczestnikami poprzednich edycji, że wdrożyli z sukcesem niektóre rozwiązania w swoich zakładach pracy.

Dodatkowo, jako wydarzenie towarzyszące konferencji, zaplanowano dzień poświęcony tematyce ochrony przeciwpożarowej. Prelegenci – praktycy zaprezentowali przykłady wdrożeń, problemy przy wdrożeniu i korzyści z korzystania z systemu w swoich firmach. Zaprezentowano najlepsze praktyki na rynku.

Uczestnicy spotkania podkreślali wysoki poziom merytoryczny wystąpień i oryginalną formułę spotkania, która umożliwiła wymianę doświadczeń oraz nawiązanie wielu nowych kontaktów branżowych.

Organizator konferencji MOVIDA serdecznie dziękuje wszystkich uczestnikom za tak liczny udział w spotkaniu.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji z obszaru BHP, BEZPIECZNA ORGANIZACJA PRACY I EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH, którą planujemy w dniach 3-5 grudnia br. Szczegóły wkrótce.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?