VIII Annual Registration Summit
11 marca 2014 - 12 marca 2014 (2 dni)
Warszawa

VIII Annual Registration Summit

Serdecznie zapraszam Państwa na ARS 2014, który odbędzie się w Warszawie, w dniach 11-12 marca br.

ARS – Annual Registration Summit to spotkanie doskonale Państwu znane. Od wielu lat w pierwszym kwartale roku spotykają się tu przedstawiciele Regulatory, by podsumować rok miniony oraz poznać, omówić i ocenić sytuację rynku i jego perspektywy. Od paru lat to też unikatowe miejsce wymiany doświadczeń oraz możliwości poznania szerokiej perspektywy światowej i europejskiej obszaru Regulatory. To także możliwość poznania Osobowości Regulatory, osoby o wyjątkowej charyzmie, praktyce i doświadczeniach, którymi podzieli się z Państwem.

Jak zawsze spotkają tu Państwo najważniejsze osoby z branży – od przedstawicieli agend rządowych, przez reprezentantów najważniejszych firm branży farmaceutycznej do uznanych autorytetów prawnych i ekspertów doradczych specjalizujących się w problematyce tego skomplikowanego rynku.

Dbamy, by zapraszani eksperci reprezentowali różnorodne firmy, o odmiennych uwarunkowaniach biznesowych i formule działania, tak, by przedstawiane spectrum doświadczeń było jak najbogatsze. W ubiegłych latach gościliśmy przedstawicieli firm polskich działających na rynku lokalnym i wchodzących na rynki zagraniczne, działającego w Polsce przedstawicielstwa firmy zagranicznej oraz polskiego oddziału zagranicznej korporacji. W tym roku mają Państwo możliwość poznania punktu widzenia przedstawiciela firmy o podobnej skali, mającej w Polsce centralę.

Jestem przekonana, że grono prelegentów oraz starannie wybrana tematyka wystąpień zachęci Państwa do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu – to jedyna w roku okazja do spotkania w tak doborowym towarzystwie i otrzymania wyselekcjonowanej, opracowanej i przeanalizowanej wiedzy niezbędnej w codziennym działaniu.

ARS 2014 to konferencja, na której nie może zabraknąć przedstawicieli z firm chcących się liczyć na polskim rynku. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie programu konferencji jestem do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (022) 626 02 62 lub adresem poczty: sekretariat[at]movida.com.pl.

Serdecznie zapraszam
Izabella Kiriczok
Prezes

MOVIDA