Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) – inspiracje i doświadczenia
25 marca 2014 - 26 marca 2014 (2 dni)
Warszawa

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) – inspiracje i doświadczenia

Spotkanie „Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) – inspiracje i doświadczenia”, organizowane przez MOVIDA, odbyło się w dniach 25-26 marca 2014 r. w Warszawie.

Podczas konferencji  w gronie prelegentów można było spotkać przedstawicieli takich firm jak ING Życie, Kompania Piwowarska, DB Schenker, Orange, Grupa Żywiec, RWE, UBS Poland Service Centre, Carlsberg, Provident, British-American Tobacco, Samsung Electronics i in. Taka różnorodność branż, zarówno wśród prelegentów jak i uczestników, sprzyjała szerokiej wymianie doświadczeń.

Poruszono wiele aktualnych tematów związanych z budowaniem strategii CSR, skutecznym dialogiem z interesariuszami, byciem odpowiedzialnym w łańcuchu dostaw, sprawnym komunikowaniem działań CSR’owych, aż po właściwe raportowanie. Podczas drugiego dnia spotkania „Dnia Dobrych Praktyk”, przedstawione zostały przykłady ciekawych projektów CSR’owych realizowanych m.in. w obszarze ochrony środowiska, budowania równościowego i bezpiecznego miejsca pracy, czy działań na rzecz lokalnych społeczności.

Spotkanie, co podkreślali uczestnicy, stanowiło ciekawą platformę wymiany doświadczeń i inspiracji do wdrożenia nowych rozwiązań w swoich firmach.

Prelegentom dziękujemy za ciekawe wystąpienia, a uczestnikom za przybycie na spotkanie oraz aktywny udział w dyskusjach.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi opiniami o spotkaniu.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?