VII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU I MEDIÓW TECHNICZNYCH
22 października 2013 - 24 października 2013 (3 dni)
Poznań

VII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU I MEDIÓW TECHNICZNYCH

VII Forum Służb Utrzymania Ruchu i Mediów Technicznych, które odbyło się w Poznaniu w dniach 22-24 października 2013 r. zebrało doborowe grono ekspertów-praktyków zajmujących się zarządzaniem działem utrzymania ruchu i optymalizowaniem mediów technicznych na co dzień zarówno w roli prelegentów jak i uczestników.

Forum SUR i MT towarzyszył dzień specjalny poświęcony Gospodarce wodno – ściekowej w zakładzie produkcyjnym.

Jak wskazują opinie uczestników ogromnym walorem spotkania był wysoki poziom merytoryczny prelegentów, ich chęć udzielania odpowiedzi na szczegółowe pytania, a także aktywny udział w dyskusjach.

Forum SUR i MT połączone było ze zwiedzaniem zakładu R. Twining and Company Sp. z o.o. lidera w produkcji herbaty na rynku. Wizyta w zakładzie została bardzo wysoko oceniona ze względu na interesujące przykłady rozwiązań, rozwinięte systemy zarządzania, a także znakomite przygotowanie Gospodarzy.

Wspólna kolacja i liczne nieformalne rozmowy dały możliwość dalszej wymiany doświadczeń oraz nawiązania relacji biznesowych między uczestnikami.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?