MODERN PACKAGING - innovation, profitability, design
12 czerwca 2013 - 14 czerwca 2013 (3 dni)
Serock

MODERN PACKAGING - innovation, profitability, design

W dniach 12-14 czerwca 2013 w Serocku po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć grono praktyków zajmujących się kwestiami opakowań.

Wyjątkowe spotkanie MODERN PACKAGING charakteryzowało się nowatorską formułą pozwalającą uczestnikom starannie dobrać tematy do obszarów ich zainteresowań.

Jak zawsze w gronie prelegentów gościliśmy wybitnych ekspertów – przedstawicieli producentów FMCG, firm uczestniczących w całym procesie produkcji opakowań, w tym projektantów, przedstawicieli sieci handlowych, osoby kreatywne odpowiedzialne za design oraz przedstawicieli producentów opakowań.

Po stronie uczestników spotkanie także zgromadziło liczne grono przedstawicieli różnych branż i środowisk.
Tak dobrane grono sprzyjało bardzo merytorycznym dyskusjom i wymianie doświadczeń. Uczestnicy podkreślali wysoką wartość merytoryczną spotkania a także fakt, że prelegenci chętnie udzielali konsultacji, co pomoże rozwiązać problemy, z którymi borykają się na co dzień. Podkreślano także, że przedstawione prezentacje stanowią źródło inspiracji, a wiele z przedstawionych rozwiązań znajdzie miejsce w praktyce własnych zakładów.

Uzupełnieniem konferencji były dwa wieczory integracyjne, które w miłej i niezobowiązującej atmosferze pozwoliły na nawiązanie relacji biznesowych.

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejne.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?