MAGAZYN OPTYMALNY 2013 - strategia, zarządzanie, optymalizacja procesów, minimalizacja kosztów, wykorzystanie zasobów
14 lutego 2013 - 15 lutego 2013 (2 dni)
Warszawa

MAGAZYN OPTYMALNY 2013 - strategia, zarządzanie, optymalizacja procesów, minimalizacja kosztów, wykorzystanie zasobów

„MAGAZYN OPTYMALNY” to unikatowy cykl spotkań Masterclass, który organizujemy od dwóch lat. Każde kolejne spotkanie pozwala na coraz szersze prezentowanie najlepszych praktyk z zakresu zarządzania centrum dystrybucyjnym, logistycznym czy magazynem.

Podobnie było i tym razem – podczas spotkania powiązanego ze zwiedzaniem Centrum Dystrybucyjnego POLBITA nie zabrakło gorących dyskusji, nietypowych wystąpień, wymiany doświadczeń, dyskusji oraz atmosfery sprzyjającej nawiązaniu cennych kontaktów.

Uczestnicy spotkania wysoko ocenili dobór przedstawianych case studies, ogromny profesjonalizm i doświadczenie prelegentów oraz dyskusje. Podkreślano też fakt, że to jedyne takie wydarzenie w Polsce – wydarzenie pozwalające na czerpanie od wieloletnich praktyków wiedzy opartej na doświadczeniu.

Miło nam podkreślić, że po raz kolejny usłyszeliśmy o wprowadzeniu w życie rozwiązań poznanych podczas poprzednich edycji spotkania, a także fakt, iż wielu z uczestników mieliśmy przyjemność gościć po raz kolejny.

Zapraszamy na następne spotkanie z cyklu, obiecując, że będzie równie interesujące i owocne.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?