VII Annual Registration Summit
21 stycznia 2013 - 22 stycznia 2013 (2 dni)
Warszawa

VII Annual Registration Summit

W dniach 21-22 stycznia 2013 r. odbyła się siódma już edycja największego w Polsce spotkania ŚWIATA REGULATORY – ANNUAL REGISTRATION SUMMIT.

Szefowie działów regulatory, dyrektorzy medyczni, eksperci rynkowi dyskutowali o zmianach zeszłorocznych oraz perspektywie roku 2013 w zakresie nadchodzących nowych uregulowań w obszarach związanych z rejestracją produktów leczniczych.

Wystąpienia ekspertów -na co dzień zatrudnionych w wiodących dla branży instytucjach, wybitnych prawników oraz analityków rynku (mieliśmy przyjemność gościć m.in. p. Marcina Kołakowskiego, p. Michała Pilkiewicza, mec. Ewę Rutkowską i mec. Katarzynę Czyżewską, prof. Zbigniewa Fijałka, p. Maję Jamiołkowską i Urszulę Borkowską) urozmaiciło wystąpienie przedstawiciela biznesu – p. Andrzeja Baranowskiego.

Spotkanie – jak co roku – przebiegało w bardzo ożywionej atmosferze i obfitowało w gorące dyskusje. Ciesząc się opiniami Uczestników, które zamieszczamy poniżej, już teraz z przyjemnością zapraszamy na ARS 2014 – to spotkanie, na którym nie może zabraknąć nikogo, kto wiąże swą zawodową aktywność ze Światem Regulatory.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?