MAGAZYN OPTYMALNY 2012 - strategia, zarządzanie, optymalizacja procesów, automatyzacja, minimalizacja kosztów, wykorzystanie zasobów
25 czerwca 2012 - 26 czerwca 2012 (2 dni)
Piła

MAGAZYN OPTYMALNY 2012 - strategia, zarządzanie, optymalizacja procesów, automatyzacja, minimalizacja kosztów, wykorzystanie zasobów

Pod koniec czerwca odbyła się kolejna edycja spotkania z cyklu „Magazyn Optymalny”. Tym razem jego tematyka dotyczyła optymalizacji procesowej, a współgospodarzem konferencji był oddział CEVA Logistics w Pile.

Uczestnicy mieli okazję zwiedzić znakomicie zarządzane magazyny CEVA a także zakłady Philips Lighting Polska. Niezwykle miło nam było usłyszeć z ust przedstawiciela CEVA, że po udziale w poprzednim, organizowanym przez MOVIDA Conferences, spotkaniu z tego cyklu, które miało miejsce na przełomie listopada i grudnia 2011 r., CEVA wprowadziła dwa rozwiązania tam prezentowane – z dużą korzyścią dla sprawności swojego działania.

Podczas niezwykle interesujących, bazujących na bezpośrednim doświadczeniu, prelekcji, żywych dyskusji i miłej kolacji integracyjnej wymieniano doświadczenia, opinie i poglądy – niejednokrotnie mocno różniące się od siebie w zależności od reprezentowanej branży, wielkości zakładu czy doświadczeń.

To, co jednoczyło wszystkich uczestników konferencji – to przekonanie, że takie spotkania, w gronie doświadczonych praktyków są nie do przecenienia w znajdowaniu optymalnych rozwiązań swoich problemów – oraz zapewnienie, że będziemy mieli okazję spotkać się na następnej konferencji z cyklu – na jesieni bieżącego roku.

Zapraszamy!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?