VI Annual Registration Summit
13 lutego 2012 - 15 lutego 2012 (3 dni)
Warszawa

VI Annual Registration Summit

Annual Registration Summit 2012, jak co roku, zgromadził przedstawicieli najważniejszych firm działających na polskim rynku farmaceutycznym. Przez dwa dni uczestnicy wraz z wybitnymi ekspertami dyskutowali nad kształtem rozwiązań legislacyjnych oraz przewidywanymi ich konsekwencjami dla rynku farmaceutycznego.

Chcielibyśmy podziękować za wyrazy uznania oraz bardzo pochlebne opinie o spotkaniu, które są dla nas tym istotniejsze, iż pochodzą od osób corocznie biorących udział w tym największym w Polsce dorocznym spotkaniu Regulatory.

Tegoroczne spotkanie zostało poszerzone o dynamiczną dyskusję dotyczącą miejsca i roli Działu Regulatory w firmie, ich ewolucji i przewidywanemu rozwojowi.

Konferencji towarzyszyło bardzo wysoko ocenione seminarium poświęcone emu rozporządzeniu dotyczącemu zmian porejestracyjnych w procedurze narodowej, w tym implementacji Rozporządzenia 1234 do procedury narodowej.

Miło mi podkreślić, że wszystkie wystąpienia zostały ocenione niezwykle wysoko i mieliśmy prawdziwą przyjemność przekazania wyrazów uznania Prelegentom.

Z dużą przyjemnością zapraszamy Państwa na przyszłoroczne spotkanie, które, jak właśnie minione, z pewnością będzie najważniejszym dorocznym spotkaniem branży. Nie może tam Państwa zabraknąć!

MOVIDA