MEDIA W PRODUKCJI - oszczędność - III edycja
14 lutego 2012 - 15 lutego 2012 (2 dni)
Serock

MEDIA W PRODUKCJI - oszczędność - III edycja

W dniach 14 – 15 lutego 2012r. w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim, w Centrum Konferencyjnym Instytut Rozwoju Biznesu odbyła się III edycja spotkania MasterClass – praktycy dla praktyków: „MEDIA W PRODUKCJI – OSZCZĘDNOŚĆ. Sprężone powietrze, woda przemysłowa, gaz, para wodna, woda lodowa, energia elektryczna, energia cieplna. Procesy produkcyjne i technologiczne”.

Spotkanie było niepowtarzalną okazją do zapoznania się z wdrożonymi narzędziami i efektywnymi rozwiązaniami zastosowanymi w zakładach produkcyjnych z branż: elektronicznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, piwowarskiej, spożywczej oraz opakowań szklanych.

Uczestnicy wysłuchali prelekcji przedstawicieli następujących przedsiębiorstw: Ardagh Glass S.A. – Zakład w Gostyniu, ANT Sp. z o.o., Carlsberg Polska S.A., Fiat Auto Poland w Tychach, Philips Lighting Poland w Pile, Sharp Manufacturing Poland, SM Mlekovita, Zakładów Farmaceutycznych Polpharma, Zakładów Przemysłu Cukierniczego MIESZKO.

Uzupełnieniem prezentowanych przykładów doświadczeń było niezwykle interesujące wystąpienie Prof. dr  Inż. Włodzimierza Chomczyka, autora ponad 50 patentów na temat nowatorskiego rozwiązania – pod nazwą Kompresor Chomczyka – dającego szansę na miliardowe oszczędności.

Prelegenci prezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i doświadczenia – co szczególnie zostało podkreślone i docenione przez uczestników spotkania. Dobór tematów i przykładów zakładów produkcyjnych wprowadził różnorodność, możliwość poszerzenia wiedzy i spojrzenia z innej perspektywy na podobne tematy dając jednocześnie pomysły na zastosowanie we własnych zakładach.

Urokliwe miejsce wybrane na spotkanie sprawiło, że uczestnicy mogli w spokoju przemyśleć i przeanalizować uzyskane informacje, wymienić się wiedzą i nawiązać relacje zawodowe z przedstawicielami innych zakładów produkcyjnych z całej Polski.

 

Organizatorzy składają podziękowania prelegentom

za zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie prezentacji i doskonałe wystąpienia

oraz uczestnikom

za liczną frekwencję i aktywny udział w spotkaniu i wieczorze integracyjnym.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?