MAGAZYN OPTYMALNY 2011 - zarządzanie, optymalizacja procesów, automatyzacja, minimalizacja kosztów
29 listopada 2011 - 1 grudnia 2011 (3 dni)
Piotrków Trybunalski

MAGAZYN OPTYMALNY 2011 - zarządzanie, optymalizacja procesów, automatyzacja, minimalizacja kosztów

Na przełomie listopada i grudnia 2011 r. odbyła się pierwsza konferencja MAGAZYN OPTYMALNY: zarządzanie, optymalizacja procesów, automatyzacja, minimalizacja kosztów, która zgromadziła ponad 80 przedstawicieli managementu najprężniejszych firm w Polsce.

Partnerem Konferencji było Centrum Dystrybucyjne KAUFLAND, które udostępniło uczestnikom swoje magazyny do zwiedzania. A – jak Państwu znakomicie wiadomo – są to jedne z najnowocześniejszych w Polsce automatycznych magazynów wysokiego składowania.

Przyjęta formuła masterclass – praktycy dla praktyków stworzyła wyjątkowe forum wymiany doświadczeń w gronie przedstawicieli branży. Liczne dyskusje i case studies pozwoliły na zapoznanie się z najlepszymi praktykami rynkowymi a także, co niezwykle istotne, z życia wziętymi przykładami optymalizacji procesów magazynowania, automatyzacji magazynów, optymalizacji kosztowej oraz współpracy z firmami oferującymi powierzchnie magazynowe.

Serdecznie zapraszamy na następne spotkanie tego cyklu, o którym będziemy Państwa informować. Poniżej przedstawiamy także kilka opinii uczestników spotkania.

Do zobaczenia w 2012 roku!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?