MAGAZYN PRODUKCJA - optymalizacja współpracy pomiędzy działami
15 czerwca 2011 - 16 czerwca 2011 (2 dni)
Warszawa

MAGAZYN PRODUKCJA - optymalizacja współpracy pomiędzy działami

W dniach 15 -16 czerwca 2011 w Centrum Konferencyjnym Warszawianka w Warszawie odbyło się spotkanie masterclass „Magazyn Produkcja – optymalizacja współpracy pomiędzy działami” zorganizowanego przez Movida Conferences.

Do współpracy zaprosiliśmy prelegentów – praktyków, którzy na podstawie własnych doświadczeń przedstawiali sprawdzone rozwiązania. Każde wystąpienie powodowało dyskusję, która trwała również podczas przerw aż do wieczora.

Dodatkową okazją do rozmów i wymiany doświadczeń był wieczór integracyjny, podczas którego w trakcie dobrej zabawy można było znaleźć czas na dyskusję merytoryczną i rozszerzenie wiedzy o sposobach poradzenia sobie z trudnościami powstającymi podczas codziennej pracy.

Spotkanie zostało bardzo wysoko ocenione przez jego uczestników – zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani faktem, że wielu z uczestników wcześniej przez nas organizowanych konferencji przyjeżdża do nas rokrocznie – i to doborowe grono stale się powiększa. Cieszymy się także, że zaproponowana przez nas zabawa podczas wieczoru integracyjnego zapewniła naszym gościom dobry humor i spotkała się z miłym przyjęciem.

MOVIDA