PODATKI W FARMACJI 2011. Rok zwiększonego fiskalizmu dla branży - II edycja
17 maja 2011 - 18 maja 2011 (2 dni)
Warszawa

PODATKI W FARMACJI 2011. Rok zwiększonego fiskalizmu dla branży - II edycja

W dniach 17-18 maja 2011r. w Warszawie, w Hotelu Courtyard Marriott odbyło się spotkanie Masterclass:Podatki w farmacji. Rok zwiększonego fiskalizmu dla branży.

Partnerzy merytoryczni zaangażowani w spotkanie reprezentowali największe firmy doradcze w Polsce: Deloitte, KMPG, MDDP Doradztwo Podatkowe| Tax, Advisory Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy, PwC, WTS & Saja.

Udział doskonałych ekspertów łączących wiedzę na najwyższym poziomie z wieloletnim doświadczeniem praktycznym pozwolił uczestnikom spotkania na uzyskanie aktualnych informacji o zmianach podatkowych. W trakcie wykładów prelegenci położyli szczególny nacisk na sprawy najistotniejsze i praktyczne z punktu widzenia codziennej pracy osób odpowiedzialnych za podatki w firmach farmaceutycznych. Dla uczestników, spotkanie było bardzo dobrym źródłem wiedzy praktycznej i jednocześnie możliwością uzupełnienia wiedzy od najlepszych w branży.

W trakcie prelekcji wiele uwagi poświęcono skutkom zmian ustawy refundacyjno – cenowej na biznes, działania operacyjne i konsekwencje podatkowe oraz wpływie przepisów podatkowych na działalność promocyjno – reklamową firm farmaceutycznych. Wspólnego podsumowania wraz z wnioskami dokonali podczas dyskusji panelowej, w trakcie której mogli w pełni odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników.

Organizatorzy składają szczególne podziękowania Ekspertom za zaangażowanie, poświęcony czas i wygłoszenie podczas spotkania prelekcji na najwyższym poziomie.

MOVIDA