OUTSOURCING UTRZYMANIA RUCHU
11 maja 2011 - 12 maja 2011 (2 dni)
Rzeszów

OUTSOURCING UTRZYMANIA RUCHU

W dniach 11-12 maja 2011 w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy k. Rzeszowa odbyło się spotkanie masterclass „Outsourcing UR” zorganizowanego przez Movida Conferences. Gospodarzem konferencji była firma BorgWarner, której zakład produkcyjny zwiedzali uczestnicy spotkania.

Do współpracy zaprosiliśmy prelegentów – praktyków, którzy na podstawie własnych doświadczeń przedstawiali sprawdzone rozwiązania. Każde wystąpienie powodowało dyskusję, która trwała również podczas przerw aż do wieczora.

Wraz z BorgWarner zaprosiliśmy uczestników do zwiedzania fabryki w Jasionce Jest to niewielki, ale nowoczesny zakład produkcyjny, który oddał w outsourcing funkcje smarne firmie Statoil. Podczas wizyty uczestnicy mogli przekonać się jak teoria sprawdza się w praktyce, czyli jak wygląda współpraca dwóch firm na terenie jednego zakładu produkcyjnego

Dodatkową okazją do rozmów i wymiany doświadczeń był wieczór integracyjny, podczas którego w trakcie dobrej zabawy można było znaleźć czas na dyskusję merytoryczną i rozszerzenie wiedzy o sposobach poradzenia sobie z trudnościami powstającymi podczas codziennej pracy.

Spotkanie zostało bardzo wysoko ocenione przez jego uczestników – zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani faktem, że wielu z uczestników wcześniej przez nas organizowanych konferencji przyjeżdża do nas rokrocznie – i to doborowe grono stale się powiększa. Cieszymy się także, że zaproponowana przez nas zabawa podczas wieczoru integracyjnego zapewniła naszym gościom dobry humor i spotkała się z miłym przyjęciem.

Prosimy już teraz o zarezerwowanie w październiku 2011 roku czasu na przyjazd na kolejne spotkanie z cyklu poświęconemu Służbom SUR – jak zwykle gwarantujemy najwyższą jakość wiedzy, gorące dyskusje, znakomitą atmosferę i równie dobrą zabawę!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?