ROZPORZĄDZENIE 1234/2008 W PRAKTYCE - praktyka i interpretacje polskich urzędów
7 kwietnia 2011 - 7 kwietnia 2011 (1 dni)
Warszawa

ROZPORZĄDZENIE 1234/2008 W PRAKTYCE - praktyka i interpretacje polskich urzędów

7 kwietnia 2011 r. odbyło się seminarium poświęcone polskiej praktyce dotyczącej Rozporządzenia 1234/2008. To tematyka, która budziła wiele wątpliwości wśród przedstawicieli firm farmaceutycznych, miło nam zatem, że potrzeba tej wiedzy została zaspokojona. Chcielibyśmy też podkreślić fakt, że Prelegentki p. Jolanta Maj i p. Maja Jamiołkowska otrzymały niezwykle wysoką ocenę wykładów – 5,70 w skali od 0 do 6.

Seminarium spotkało się z niezwykle wysoką oceną licznego grona uczestników, przykłady tych opinii zamieszczamy poniżej. Uczestnicy seminarium mieli szansę przesłać jeszcze przed spotkaniem swoje pytania Prelegentkom, co sprawiło, że wszyscy otrzymali odpowiedź na piśmie w wersji papierowej i elektronicznej.

Było to jedno z pierwszych spotkań w nowym formacie Flash, charakteryzującym się aktualnością oraz poświęceniem wyłącznie wybranym tematom, przez co czas jego trwania ograniczono do 1 dnia.

Jesteśmy przekonani, że niespotykanie wysoka jakość merytoryczna, staranny dobór i aktualność tematów oraz osoby wybitnych prelegentów, które to połączenie cech charakteryzuje nasze konferencje i seminaria pozwolą nam utrzymać pozycje lidera na polskim rynku autorskich konferencji gospodarczych.

Dziękujemy Państwu za obecność – i zapraszamy na następne spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?