MEDIA W PRODUKCJI - oszczędność - II edycja
29 marca 2011 - 30 marca 2011 (2 dni)
Białobrzegi

MEDIA W PRODUKCJI - oszczędność - II edycja

Media w produkcji – oszczędność.
Sprężone powietrze, woda przemysłowa, gaz, para wodna, woda lodowa, energia elektryczna, energia cieplna.
Procesy produkcyjne i technologiczne

W dniach 29 – 30 marca 2011r. w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim, w Centrum Konferencyjno – Rekreacyjnym PROMENADA odbyła się II edycja seminarium: „MEDIA W PRODUKCJI – OSZCZĘDNOŚĆ. Sprężone powietrze, woda przemysłowa, gaz, para wodna, woda lodowa, energia elektryczna, energia cieplna. Procesy produkcyjne i technologiczne”.

Podczas seminarium zaprezentowano rozwiązania i dobre praktyki wprowadzone w zakładach Anwil SA, Katowickiego Holdingu Węglowego, SPBT Poland, Coca – Coli HSBC Polska, VOLKSWAGEN Poznań Sp. z o.o., Kopalni „Pniówek” z Jastrzębskiej Spółki Węglowej, Philips Lighting Bielsko Ltd oraz skuteczne metody redukcji kosztów energii elektrycznej w branży kosmetycznej.

Prelekcje podczas seminarium jak i możliwość wymiany doświadczeń podczas wieczoru integracyjnego dały nowe pomysły i nowe spojrzenie na zużycie mediów energetycznych. Prelegenci z różnych dziedzin przemysłu prezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i doświadczenia – co szczególnie zostało podkreślone i docenione przez uczestników spotkania. Dobór tematów i przykładów zakładów produkcyjnych wprowadził różnorodność, możliwość poszerzenia wiedzy i spojrzenia z innej perspektywy na podobne tematy dając jednocześnie pomysły na zastosowanie we własnych zakładach. Atutem szkolenia niewątpliwie był nacisk na praktyczność zagadnień, skutecznych rozwiązań  z zakresu oszczędności mediów wykorzystywanych w produkcji oraz możliwość porównania swoich doświadczeń na tle innych firm.

Urokliwe miejsce wybrane na spotkanie sprawiło, że uczestnicy mogli w spokoju przemyśleć i przeanalizować uzyskane informacje, wymienić się wiedzą i nawiązać relacje zawodowe z przedstawicielami wielu innych zakładów produkcyjnych z całej Polski. Formuła spotkania Masterclass – praktycy dla praktyków sprawdziła się w 100%.

Organizatorzy składają podziękowania prelegentom za zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie prezentacji oraz doskonałe wystąpienia.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?