BADANIA KLINICZNE
7 marca 2011 - 9 marca 2011 (3 dni)
Warszawa

BADANIA KLINICZNE

W dniach 7-9 marca 2011r. w Warszawie odbyła się konferencja: „Badania kliniczne” zorganizowana przez Firmę MOVIDA Conferences.

Podczas konferencji wybitne grono prelegentów – przedstawicieli najważniejszych instytucji oraz eksperci z wieloletnim doświadczeniem praktycznym omówili szereg istotnych, unikatowych tematów, dotychczas nieporuszanych.

Konferencji towarzyszył dzień specjalny szczegółowo przedstawiający kluczowe i najtrudniejsze aspektyZarządzania Projektem Badania Klinicznego. Uczestnicy mogli szczegółowo krok po kroku przeanalizować ścieżki krytyczne w prowadzeniu projektów i uzupełnić wiedzę o metody i techniki szacowania i kwantyfikacji ryzyk. Z bardzo dużym uznaniem również spotkała się prelekcja nt. Comparative Effectiveness, której uczestnicy wysłuchali z pełną uwagą.

Uczestnicy podkreśli niespotykany wybór bardzo istotnych tematów i bardzo wysoki poziom merytoryczny konferencji z wystąpieniami najwyższej klasy ekspertów.

Organizatorzy składają najserdeczniejsze podziękowania wszystkich prelegentom za doskonałe wystąpienia, zaangażowanie, poświęcony czasu i przygotowanie prezentacji na najwyższym poziomie.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z opiniami z konferencji.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?